ANASAYFA  |  HAKKMIZDA  |  İK  |  İLETİŞİM    

“Kimyanız bozulmasın…”

|

|

  BAYİLERİMİZ  

|

  DÖKÜMANLAR  

|

|

  İLETİŞİM  

 

 

ÜRÜN ARAMA


 

 

HABERLER

Tüm Haberler


 

PDF ÜRÜN KATALOĞU

 

 

   HAKKIMIZDA    

ŞİRKET PROFİLİMİZ

 

INTROGEN, 2008 yılında İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 15.000 metrekare kapalı alan depoya sahip bir tesis üzerinde kurulmuştur ve büyük projelerini gerçekleştirmek için faaliyetlerine başlamıştır. İthalat, depolama, sevkiyat, lojistik ve satış hizmetlerinin tamamını bu tesislerinden yürütmektedir.

 

INTROGEN, bu tesislerinde yoğun büyüme programı ile ürünlerine ve hizmetlerine yeni değerler katarak çok yakın bir zamanda sektöründe dev adımlar atan bir kuruluş haline gelicektir. 2008 yılında ithal etmeye başladığı laboratuar sarf malzemelerinin özelliklerini ve kalitelerini sektördeki diğer ürünlere göre arttırmıştır.

INTROGEN "Bilimin Kaynağı" sloganıyla yola çıkmış sektörün deneyimli ve birikimli isimlerinin bir araya gelmesi ile kurulmuş bilim sektörüne yepyeni bir soluk ve yepyeni bir bakış açısı ile hizmet vermek amacındadır.

 

 

MİSYONUMUZ

 

INTROGEN toplam kalite felsefesini benimsemiş, adaleti ve dürüstlüğü  ilke edinmiş, kalıcı, saygın, sorumluluk sahibi bilime hizmet eden bir kuruluştur.  Laboratuar Ürünleri sektöründe lider markalar yaratmayı ve müşteri memnuniyeti ilkesi gereği tüketicilerine kaliteli, devamlılığı olan ve çok çeşitliliğe sahip ürünler sunmayı hedef edinmiştir. Sağladığı katma değer ile yaşadığı topluma, ekonomiye ve müşterilerine katkıda bulunmayı arzulamaktadır. Bütün bunları yaşam standartlarını sürekli geliştirdiği, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlayacaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

INTROGEN seçtiği pazarlarda ve alt sektörlerde söz sahibi olan, çalışanlar, tüketiciler, tedarikçiler ve müşteriler tarafından tercih edilen, uluslararası kalite kuruluşları tarafından takdir edilen, sürekli karlılığı yakalamış, modern yönetim ve bilgi sistemlerinin kullanımında öncü bir şirket olacaktır. 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Faaliyet gösterdiğimiz laboratuar malzemeleri sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli güncellenen eğitimleriyle nitelikli insan kaynaklarımızın ekip ruhu içerisinde,  müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılamak kaliteli ürün ve hizmet sunmak; bu doğrultuda kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak etkinliğini sürekli iyileştirmek KALİTE POLİTİKA’mızdır.

 

Şirketimiz ISO9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olup, ISO9001:2000 sistemi ile yönetilmektedir.

 

  İNTROGEN KİMYA VE BİYOLOJİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. |  Tüm Hakları Saklıdır. © 2008   

  Tel: +90 212 875 11 12    Fax: +90 212 875 29 94      E-Posta : info@introgen.com.tr