• Yakuplu Mh. 228.Sk No:14 Ata İş Mer. Kat:3 Beylikdüzü/ISTANBUL
  • +90 212 875 11 12
  • [javascript protected email address]

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİMİZ

INTROGEN, 2008 yılında İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde büyük projelerini gerçekleştirmek için faaliyetlerine başlamıştır. İthalat, depolama, sevkiyat, lojistik ve satış hizmetlerinin tamamını bu merkezden yürütmektedir.

 

INTROGEN, yoğun büyüme programı ile ürünlerine ve hizmetlerine yeni değerler katarak çok kıza bir zamanda sektöründe dev adımlar atan bir kuruluş haline gelmiştir. 2008 yılında ithal etmeye başladığı laboratuar sarf malzemeleri ve laboratuar kimyasallarının özelliklerini ve kalitelerini sektördeki diğer ürünlere göre arttırmıştır.

INTROGEN sektörün deneyimli ve birikimli isimlerinin bir araya gelmesi ile kurulmuş bilim sektörüne yepyeni bir soluk ve yepyeni bir bakış açısı ile hizmet vermek amacındadır.

 

MİSYONUMUZ

INTROGEN toplam kalite felsefesini benimsemiş, adaleti ve dürüstlüğü  ilke edinmiş, kalıcı, saygın, sorumluluk sahibi bilime hizmet eden bir kuruluştur.  Laboratuar Ürünleri sektöründe lider markalar yaratmayı ve müşteri memnuniyeti ilkesi gereği tüketicilerine kaliteli, devamlılığı olan ve çok çeşitliliğe sahip ürünler sunmayı hedef edinmiştir. Sağladığı katma değer ile yaşadığı topluma, ekonomiye ve müşterilerine katkıda bulunmayı arzulamaktadır. Bütün bunları yaşam standartlarını sürekli geliştirdiği, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlayacaktır.

 

VİZYONUMUZ

INTROGEN seçtiği pazarlarda ve alt sektörlerde söz sahibi olan, çalışanlar, tüketiciler, tedarikçiler ve müşteriler tarafından tercih edilen, uluslararası kalite kuruluşları tarafından takdir edilen, sürekli karlılığı yakalamış, modern yönetim ve bilgi sistemlerinin kullanımında öncü bir şirket olacaktır. 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz laboratuar malzemeleri sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli güncellenen eğitimleriyle nitelikli insan kaynaklarımızın ekip ruhu içerisinde,  müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılamak kaliteli ürün ve hizmet sunmak; bu doğrultuda kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak etkinliğini sürekli iyileştirmek KALİTE POLİTİKA’mızdır.

 

 

 

Yazılım: 3WTURK CMS v7.0 Tasarım: Prosigma